3D PLLA  Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek

3D PLLA Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Tajwan, Chiny
Numer modelu: 150 mg, 5 ml /fiolka

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: $220 / box
Szczegóły pakowania: 10 fiolek / pudełko
Czas dostawy: 5~7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 500 pudełek na tydzień
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: 3D PLLA do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek Estetyka Funkcjonować: Popraw zmarszczki na twarzy
Czas trwania: Więcej niż 2 lata Tom: 150 mg, 5 ml /fiolka
Pakiet: 10 fiolek / pudełko Formularz: Proszek
Kolor: biały Główny składnik: Kwas poli-L-mlekowy
High Light:

3D PLLA Estetyczne

,

10 fiolek Estetyczne

,

10 fiolek PLLA

opis produktu

3D PLLA Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek

 

Rzeźba 3D PLLA EstetykaKorygowanie zmarszczek na twarzy 
 

 

Co to jest ?
 
to nowy preparat do wstrzykiwania stosowany do zwalczania zmarszczek i zwiotczenia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu w skórze, aby przywrócić bezczelną pulchność zdrowej skóry.Jest to alternatywna kuracja przeciwstarzeniowa do wstrzykiwanych wypełniaczy skórnych, kremów do skóry, zastrzyków z tłuszczu i implantów.Kolagen jest ważnym białkiem strukturalnym występującym w tkance łącznej.Jego funkcją jest utrzymanie jędrności, młodzieńczości i gładkości skóry.Wraz z wiekiem zmniejsza się produkcja kolagenu w twoim ciele i możesz zacząć widzieć zmarszczki lub zwiotczenie.Utrata tkanki tłuszczowej pod skórą powoduje również obwisłą skórę, zapadnięte policzki, wgłębienia i zagłębienia na twarzy.​
 
3D PLLA  Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek 0
 
 
Opis produktu:


Poprzez wstrzyknięcie w wyznaczony obszar aktywizuje skórę, stymuluje regenerację kolagenu i stopniowo zmienia wygląd w celu usunięcia zmarszczek, ujędrnienia policzków, pełnego liftingu twarzy, rzeźbienia konturu.Wypełnij, unieś i naciągnij na twarz, popraw fałdy nosowo-wargowe, popraw zmarszczki marionetek, popraw obwisłe policzki, uzyskaj pulchną twarz, popraw linie żuchwy.A czas trwania ponad 2 lata.

 

nie wolno stosować u pacjentów uczulonych na leki zawierające składniki Rehe, ani u pacjentów znajdujących się w miejscu leczenia (lub w jego pobliżu), którzy są w okresie zapalenia skóry lub infekcji i muszą poczekaj, aż stan zapalny lub infekcja zostaną opanowane. nie można wstrzykiwać w usta i nie zaleca się wstrzykiwania w okolice oczu.


3D PLLA  Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek 1
 

 

Jak działa :


Mikrocząsteczki kwasu poli-L-mlekowego w są mieszane ze sterylną wodą, a następnie wstrzykiwane.Następnie osadza się pod skórą, po czym rozkłada się i stymuluje produkcję kolagenu.Lek działa poprzez stopniowe zwiększanie objętości przygnębionych obszarów twarzy przez pewien okres czasu.Po 2 lub 3 zabiegach w odstępach 4-6 tygodni pacjenci zauważą naturalną i młodzieńczą różnicę na skórze. Efekty działania mogą utrzymywać się nawet do 2 lat.


zawiera mikrocząsteczki kwasu poli-L-mlekowego, karboksymetylocelulozę, jałową wodę do wstrzykiwań i niepirogenny mannitol.


to trwały zabieg zatwierdzony przez władze do przywracania i/lub korygowania oznak utraty tkanki tłuszczowej twarzy lub lipoatrofii.
 
3D PLLA  Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek 2
 
NOTATKA:
 

1. Masaż bezpośrednio po zabiegu
Masaż bezpośrednio po zakończeniu zabiegu jest bardzo ważny dla zapewnienia równomiernego rozprowadzenia produktu, a także może przyczynić się do zminimalizowania występowania działań niepożądanych (takich jak udar grudek i guzków).Pacjenci muszą masować się 5 razy dziennie przez 5 kolejnych dni, każdy masaż przez 5 minut.
 
2. Pacjenci, którzy nie nadają się do leczenia
nie wolno stosować u pacjentów uczulonych na leki zawierające składniki Rehe, ani u pacjentów znajdujących się w miejscu leczenia (lub w jego pobliżu), którzy są w okresie zapalenia skóry lub infekcji i muszą poczekaj, aż stan zapalny lub infekcja zostaną opanowane.
 
3. Nie nadaje się do obszaru leczenia!
nie można wstrzykiwać w usta i nie zaleca się wstrzykiwania w okolice oczu.
 

 
 
Kontakt:
 
Proszę o kontakt teraz!!!
 
WhatsApp: +86 139 5383 2710.
 
E-mail:
sales02@shinefiller.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 3D PLLA Estetyka do korygowania zmarszczek na twarzy za pomocą 10 fiolek czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.